02 th


Sep 2013

Rębaki Mobilne

Jeśli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeśli możemy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź również pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na innowacyjne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie zapewniają perfekcyjną wydajność, oraz mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź również żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, a także śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, a także są łatwe w użytku. Zdołają z nich korzystać też fachowi pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, jacy mogą uporządkować swoją działkę, bądź również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź również innego typu wyrobów należałoby już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają piękne szans.